Katalog
Yayınlar
- Anneler Günü
- Atatürk Kitapları
- Babalar Günü
- Bilgisayar
- Bilim Teknik
- Cumhuriyet
- Cumhuriyet 19 Mayıs
- Cumhuriyet 23 Nisan
- Cumhuriyet Akademi
- Cumhuriyet Akdeniz
- Cumhuriyet Alışveriş
- Cumhuriyet Almanya
- Cumhuriyet Anadolu
- Cumhuriyet Ankara
- Cumhuriyet Büyük Taaruz
- Cumhuriyet Cumartesi
- Cumhuriyet Çevre
- Cumhuriyet Ege
- Cumhuriyet Eğitim
- Cumhuriyet Emlak
- Cumhuriyet Enerji
- Cumhuriyet Festival
- Cumhuriyet Gezi
- Cumhuriyet Gurme
- Cumhuriyet Haftasonu
- Cumhuriyet İzmir
- Cumhuriyet Le Monde Diplomatique
- Cumhuriyet Marmara
- Cumhuriyet Okulöncesi alışveriş
- Cumhuriyet Oto
- Cumhuriyet Özel Ekler
- Cumhuriyet Pazar
- Cumhuriyet Sağlıklı Beslenme
- Cumhuriyet Sokak
- Cumhuriyet Spor
- Cumhuriyet Strateji
- Cumhuriyet Tarım
- Cumhuriyet Yılbaşı
- Çerçeve Eki
- Çocuk Kitap
- Dergi Eki
- Ekonomi Eki
- Eskişehir
- Evleniyoruz
- Güney Dogu
- Kitap Eki
- Özel Ekler
- Özel Okullar
- Sevgililer Günü
- Siyaset Eki
- Sürdürülebilir yaşam
- Turizm Eki
- Yerel Yönetimler
Yıllar
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2008
- 2007
- 2006
- 2005
- 2004
- 2003
- 2002
- 2001
- 2000
- 1999
- 1998
- 1997
- 1996
- 1995
- 1994
- 1993
- 1992
- 1991
- 1990
- 1989
- 1988
- 1987
- 1986
- 1985
- 1984
- 1983
- 1982
- 1981
- 1980
- 1979
- 1978
- 1977
- 1976
- 1975
- 1974
- 1973
- 1972
- 1971
- 1970
- 1969
- 1968
- 1967
- 1966
- 1965
- 1964
- 1963
- 1962
- 1961
- 1960
- 1959
- 1958
- 1957
- 1956
- 1955
- 1954
- 1953
- 1952
- 1951
- 1950
- 1949
- 1948
- 1947
- 1946
- 1945
- 1944
- 1943
- 1942
- 1941
- 1940
- 1939
- 1938
- 1937
- 1936
- 1935
- 1934
- 1933
- 1932
- 1931
- 1930
Abonelerimiz Orijinal Sayfayı Giriş Yapıp Okuyabilir
Üye Olup Tüm Arşivi Okumak İstiyorum
Sayfayı Satın Almak İstiyorum
SAYFA
16
CUMHURİYET 3MART1996PAZAR
PROGRAMLARI
06
12
21
22
07.00 Minikler adası
07.25 Sevimli
Öğretmen iris
07.40 Mutluluklar
Ülkesi
08.05 VVilly'nin
Dünya Turu
08.30 Yerli Film:
Palavracılar
10.00 Haberler
10.15 Tanığım Video
11.05 Bir Kelime
Bir Işlem
11.35 Hüsnü Bey Amca
12.05 Pazar Sohbeti
12.15 Barış Manço ile
7'den 77'ye
13.00 Haberler
Bizimkiler'. hafta
içi at\' 'de eski
bölümleriyle
ekrana gelirken.
pazar akşamları
da İnterstar 'da
saat 20.50 'deyeni
bölümleriyle
ekranda.
08.58 Açılış
09.00 Hayvanlar
Âlemine Bir Gezinti
09.30 Çizgi Film:
Şauerkraut
Kasabası
10.00 Yerli Film:
Üç Arkadaş
11.45 7. Gün
12.30 Geçmişe
Özlem
13.00 Yabancı Film:
Bir Aşk Hikâyesi
05
Bronson, Show TV de
'Apaçi Bölgesi 'nde.
13.10 Müzik Pınan
13.35 Export-26/10
14.00 Pazar Konseri
15.00 Haberler
15.10 Pazar 96
17.30 Dizi: Cafe
Casablanca
18.00 Haberler
18.10 Spor Stüdyosu
19.15 Dizi: Bizim
Mahalle
20.00 Haberler ve
Hava Durumu
20.45 Spor
21.00 Sonradan
Görmeler
21.45VehbiKoç
Belgeseli
23.30 Politika
Kulvan
00.15 Haber
Hafta Sonu
00.30 Yabancı Film:
Spencer Ceremany
02.00 Spor
04.00 Yabancı Film:
Sakh Kent
05.30 Tanığın
Video
06.20 MüziKPınan
S (0 312) 428 22 30
14.50 Dilimizin Ustaları
15.20 Belgesel: Italyan
Sinema Antolojisi
16.10 Albüm
16.40 Sanat Aktüalite
17.30 Dizi: GBH
18.35 Bir Şiirdir
Yaşamak
19.00 Akşam Bülteni
19.20 Panel
20.05 Önder Focan
Orkestrası
20.25 Yaşasın Sanat
20.55 Bir Ateştir Opera
21.25Cumhuriyete
Kanat Gerenler
07.00 Minik Masallar-
Gerbert-Çizgi
Kahramanlar
08.30 Dizi: Andromedia
09.00 Çizgili Harikalar
Diyarı-Mask
10.30 Belgesel: Yeni
Yüzyılın Keşifleri
11.00 Yerli Film:
Büyük Başkan
12.30 Zirvedeki 10
13.20Trafik: Sinyal
14.00 Yerli Film:
Ölüm Görevi
15.40 Yabancı Film:
; Saatli Bomba
17.20 Çizgi Film: Mask
17.50 Dizi: Robocop
18.40 Devriye
19.40 Kanal D Ana
Haber Bülteni
20.05 Süper Stadyum
21.05 Tarkan Konseri
21.45 Yabancı Film:
Yenilmez Adam
08.00 Archie ve Sabrina
08.25 Genç Kurt
08.50 Çizgi Film: Zorro
09.20 Ninja
Kaplumbağalar
09.50 Dino Bebekler
10.20 Animaniacs
10;50 Yerli Film:
Ölüm Avcısı
12.10 ilkOn
12.50 Depar
13.20 Yabancı Film:
Apaçi Bölgesi
15.10 Animaniacs
15.40 Yerli Film:
Hayret 17
17.00 Darbukatör Baryam
17.40 Zeki Metin'ce
18.20 Yerli Film:
Hülya
20.00 Show TV Haber
tş,. : « •*;•••
20.30 Yabancı Film:
Zirvede ••
Tarkan konseri
TV Servisi - Şeker
Bayramrnın üçüncü günü
yayımlanan Tarkan konseri
yeniden ekrana geliyor.
Genç popçunun 20 kişilik
saz heyetiyle söyleyeceği
parçalar şöyle: "Tut-i
Mucize Guyem",
"Oönülnıcz Akşamın
Lfkundayım", "Dertliyim
Ruhuma Hicranımı".
"Alaturka", "Ruya Gibi
Lçan Yıllar", "Eriginde
V'avaş Yavaş", "Göl
Döktiim Yollarına"
(KanalD. 21.05).
22.00 Gece Bülteni ve
ingilizce
Haberler
22.45 Yabancı Film:
Gülmeyen Kadın
S (0 212) 259 72 75
23.20 Cem Özer-Defne
Samyeli Show
00.20 Haber Saati
00.30 Yabancı Film:
Elmas Savaşçıları
S (0 212) 21551 11
22.20 Spor: 3. Devre
22.40 Temiz Eller
23.40 Show TV Haber
23.50 Yabancı Film:
Müfreze
S (0 212) 655 1111
atv07.15 Sevilen Melodiler
07.50 Kanal
Karabaş
08.55 Sizin İçin
09.25 Direksyon
10.00 Yerli Film:
Dağlar Şahini ;
11.45 Karşıyaka -
Bursaspor Futbol
Karşılaşması
(1. Devre)
12.35 Gün Ortası
12.55 Maçın 'kinci
Yarısı
07.00 Müzik... Müzik...
Müzik
08.05 Çizgi Film:
Strikers
08.30 Çizgi Film:
Family Dog
08.55 Çizgi Film:
Biker Mice
09.20 Çizgi Film:
Örümcek Adam
i 09.45 Yerli Film:
t Zorro Kamçılı Süvari
11.30ALaLuna
12.10 Kırmızı Koltuk
07.00 Müzik
08.00 Çizgi Film:
Sihirli Kuklalar
08.30 Çizgi Film:
Uzay Polisi
09.00 Müzik
Saati
10.15 Yabancı Film:
Sırga
12.00 Hipodromda
Bugün
12.30 Haberler
12.40 Spor
12.45 Analiz
fc
atv'de P a z a r ' TV Servisi - Orhan Boran'ın Nurşah Okay ve Se-
ray Sever'le birlikte sunduğu 'atv'de Pazar'in bu haftaki konuklan, Yılmaz
Morgül, Mine ve Nil Ünal olacak. Programda mûziğin yanı sıra yanşmalar da
ycr alıyor (atv, 16.15).
13.45 Kabare:
Hayvanlara
Dokunduk
14.30 Yerii Film:
Süreyya
16.15 atv'de Pazar
18.10 Kayıp Aranıyor
19.00 atv Ana Haber
19.50 Scorbord
21.00 Yabancı Film:
Cadı Tahtası 2
22.45 Magazin
Forever
23.35 Gece Haberleri
23.50 Yabancı Film:
Şeytani Duygular
01.35 Yabancı Film:
Canavar Robot
03.20 Yerli Film:
Çifte Kavrulmuş
04.55 Kapanış
S (0 212) 655 00 00
13.10 Başkent Ankara
13.40 Onbeş Gün
14.10 Müzik... Müzik...
15.05 Harikalar Yolu
15.30 Gilette
16.00TatilBaşhyor
16.10 Cinayet Dosyası
17.00 Yabancı Film:
Beysbol Delisi
18.55 Motor Sporlan
19.30 Star Haber
20.10 StarTribün
20.50 Dizi: Bizimkiler
.; 22.00 Yabancı Film:
Barcelona
23.45 Star Tribün
00.15 Gece Hattı
00.30 Dr. Stress
02.00 Belgesel:
Harikalar Yolu
02.25 Yerli Film:
Gariban Beşler
04.00 Mızrap
06.25 Zirve
Defteri ,
S (0 212) 698 49 01
14.00 Kadınlar
Matinesi
15.30 Beşiktaş-Ülker
(Basketbol
Karşılaşması)
17.30 Çılgın Sporlar
18.00 Arka Pencere
19.00 Ana Haber
19.30 Yerti Film:
Aynlık Kolay Değil
21.20Yıldızlar
Geçidi
22.20 Spor Programı:
Şııt ve Gol
23.20 Haberler
23.30 Ceviz
Kabuğu
(Hulki
Cevizoğlu'nun
sunduğu tartışma
programı, her hafta
pazar akşamları
ekrana geliyor.)
06.00 Açılış
06.05 Huzura
Doğru
: 07.00 Yabancı Film:
•.; Kahramanlar Ölünce
" 08.00 Yerli Film:
Akrep
09.15 Dizi: Sınır
Kasabası
09.45 Çizgi Film:
Sonic
10.10 Çocuk
Bahçesi
11.00 Geniş Açı
11.30Dikiz
Aynası
12.00 Haberler
12.20 Bilim
Magazin
13.00 Mılletin
Meclisi
17.15 Müzik
18.00 Yerli Film:
Zeyrek Yokuşu
19.00 Haberler
19.40 Yorum
19.45 Spor
Bülteni
20.00 Sanat
Gecesi
21.00 Huzura
Doğru
HBB
07.05 Aerobik
07.30 Çizgi Film:
Afacan
Kedi
08.00 Çizgi Film:
Çocuklann
Düşü
08.25 Çizgi Film:
Hızlı Dinozorlar
08.50 Çizgi Film:
Küçük
Soytarılar
09.15 Çizgi Film:
Cingöz
Köpek
09.40 Çizgi Film:
Dinozorlar
10.00 Yerli
Klipler
11.30Siyaset 12
13.00 Haberler
13.15 Sıradışı
14.00 Metronom
14.40 Haftanın Sesi
15.00 Yabancı Film:
002 Zorro Diye Biri
16.30 Pazar Şenliği
19.00 Haber Bülteni
20.20 Yerti Film:
; O Kadınlardan Biri
21.15 Yabancı Film:
Acı Hatıralar
(0 212) 286 00 73
Cem Özer, Kanal D 'nin
22.00 Haberler
22.15 Yerli Film:
Acı Zafer-2
23.40 Tele Spor
01.00 Haberter
01.15 Yabancı Film:
Asiler Şehri
©(0 212)652 25 60
'Devrive' programmda.
22.45 Bizim Stadyum
24.00 Haberler ve
Hava Durumu
00.15 Yabancı Film:
Casus Avcısı 3
02.00 Pazar Şenliği
(Tekrar)
j 04.00 Çeşitli Müzik
i 06.30 Aerobik
(0 212) 281 48 00
KULTUR * SANAT
A DALDA OSCAR ADAYl i^ T r • ı\ nı ıiMi«s • f\ «ı EUH OUVCB- ı\ m ı w otavcü • tv m S!s«to 4 İ
4 DALDA 2O ÖDÜL
1II IN I \ IVI III Ml.l Rl\l)l:\ BİRİ ! The r.ıurjıu.
IMI IMI H1K ŞAIII-.M-R '* fı-r.• <u-
N I C O L A S C A G E
S H U E
ELVEDA
LAS VEGASB İ R M I K E F I G G I S F İ L M İ
KadMy A'
SES&U
leul 123* 28 M}
İ418M 56)
418 26 56)
3O-16 4S-19O0-21 30-Oloo«f1ü»thr'
15-'6 30-t9O0-2* 30
IS-17 30-20OC CL*M-C ! H I 23 00
Beyoğlu PERA (25132 40) 11:30-14:00-16:30-19:00-21:30
AnJmra KAVAKLIDERE Smemasmâa
ICUMS • CYCLO. BENI S0LUKSU2 BIRAKTI.
llDi|ekTürker.TiyatroAyna
ft«kl»»*n ayun Z I Y A R E T Ç I
T«I«N: TUNCII CÜCfNOÖLU YÖNITIN: OİLİK TÜtKia
Cumo. Cumonesi 2'.O0 Cumarlesı 15.3O
KÜÇÜKSAHNİ - ATLAS »ASAJI / MTOdtU TIl : {0 îlî] 251 15 «7
En ryi kadın oyuncu, En iyi yön«tm«n ödüllü
ROSA LUXEMBURG
TAİ*N:fttKİNr t » O T TÖNinNl T. (INAH <*)•
IQ|7 2İ-J1 SAart PaıOf '5 30 ıSon 4 oyt-in
KÜÇÜKSAHNİ ATLA3 P*SAJt / MTO&.U TU : {0 İ H ] 151 »5 »7
T.C. KULTUB BAKANLİGININ KATKILARI İLE
bisak s a v a
? oyunları
tiyatro yazan: edward bond
atglyesi
Pazar 19:30 - pazartesi 20:00
Biletler Vakkorıma ve Roxy'de satılmaktadır.
rezervasyon t e l : (0-212) 243 28 79 - 99
sıraselviler, arslanyatagı sokak, taksım
tel: (0-212) 249 48 39 - 51
C Kültür aakanlıj.'mn katk lanyr
a
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
CEMAL REŞİT REY KONSER SALONU
3 Mart Pazar Saat: 20.00
CEMAL REŞİT RfY KONSBt SMONU OPBtA v« ORKE5TKA9
G m l Sore» YönMntni: Arda Aydoğan
Üzeyir Hacıbeyov
ARŞIN MAL ALAN
(Mözikal Komedi 2 Perde 4 Sahne)
Bilet Fiyatları: 300.000-200.000 TL
"Biletler tûkenmek özeredir"
*****
4 Mart Pazartesi Saat: 19-30
SETA TANYEL
Piyano Resitali
Brahns, Saint-Soens, Sdwrwaıka, Moszkovraki, Borilbewia
Bilet Fiyatları: 300.000-200.000 TL
*****
5Mart Salı Saat: 1930
EMANUELE SEGRE
Gitar Resitali
'Andres Segovia'ntn Anısına"
FreseobaM, Scarlath, Sor, tfhaud, VHa-lobos, Albeniz
Bilet Fiyatları: 300.000-200.000 TL
CRR KonswSak>nu: 232 96 30-231 54 96 *-™»wtt™ı uıi I0 00 19 JO m t U «ttr I
ONIJNE B M SMlfl Içh Moösm no: 10212) 227 44 99 TM: (0216) 336 37 92
AKM Konsar Gif*s<: 251 X 00 AKHERKEZ Dan|mK 382 01 70
CAPrTOL MunlzacM. 391 19 M • IIEGAVİZYON Muttc t I M U n l M h _ BtOtfU: 293 07 59 60
Satonurmırun lûm tîyat kadem«lenrKj« öğretm€<vOflrwd enwM ve
BCrfükşehr Belediyesı mensuplanna % 50, en az 30 kişAk gnjplara % 20 IrMtrtfn yaptlmaktadır
Tanıtım Sponsoru
BULUNMAZ KULTUR MERKEZI
Felsefe Semineri
Düşünme Yöntemi
Cengiz Gündoğdu
3 Mart '96 Saat: 13.00
İstiklal Cad. Aznavur Psj. 212, 8
Galatasaray Tel.: 513 74 31 • 251 85 23
BULUNMAZ KÜLTÜR MERKEZI
BUUJNMAZ TtYATRO-ISTANBUl
HAZIROL
Yazan: Aziz Nesin
Yön: H. Bulunmaz
H. Karaau - S. Deniz - D. Salman
3 Mart '96 Saat 19.00
İstiklal Cad. AınavurPsj. 212,8
Galataursy Tel: 513 74 31 • 251 85 23
BULUNMAZ KÜLTÜR MERKEZI
Mayakovski-Nazım
GÜNEŞİ
İÇENLERİN TURKÜSÜ
Şiirii Tiyatro
Canlandıran: Güneş Yakın
3 Mart '96 Saat: 15.00
I İstiklal Cad. Aınavur Psj. 21218
I Galatasaray Tel.: 513 74 31 • 251 85 23
Kültür
Sanat
ilanlannız için:
293 89 78
Y1LJN Bl EROTİK, EN R0MANTİK KOMEDİSİ
BU DUYBU VE KANKAMA SBM OEÇ MUMJMN İ2LEYİH
KADIN
İÇAPKIN
SjŞU'DE
UZATMASIZ SON 3 HAFTA
Perçembe Cuım, Cumarteti: 21.00
F>ıar15.0C(7r,*™//r1l.0O
RnamsfMC (212) 2301(18
FOSUN ÖNAL
NILÛFER AÇıKALıN
TIJEN PAR
NEDIM SABAN
KADİKÖY'DE YALNIZ 2 GÜN
4MartPa2artnin5M»1Salı
18.30-21.30
Rfjı: Mahir GUnşiray
Dramatunı: Çetin Sankârtal
Hiıuk: Turgay Erdener,
Pauıl DessauADAM
ADAMDIR
Mırtı Sanatevl (Ban Han htlklal Cai. 330 Tünel)
Puır 1100 Pjumsr }0.H
: (0212) 2SI S2 Jfr. (0212) 2SI M 20
Mgriir ft»k*nlıgı'nın katkılanyfa
ORTAOYUNCULAR
Ferhan Şensoy
FELEK BİR GÜN
SALAKKEN
Cumartesi-Pazar 15.30
Cumartesi 21.00
Pazar 18.30
Ferhan Şensoy
FERHANGİ
ŞEYLER
Cuma 21.00
1109. OYUN
Ferhan Şensoy
ÜÇ KURŞUNLUK OPERA
Çarşamba-Perşembe 21.00
KEINT OYUINCULARI
246 35 89-247 36 34
RAMIZ ile JÜLIDI
LUTFEN KIZIMLA EVLENIR MİSİNİZ?24 Mart saat: 15.00
bROADWAT21 ve 22 Mart saat : 2 1.00
ÇOCUK OYUNU
o ^ l Dünyayı Sev, Yeşili Koru
Bilet Satıs Yerleri: SES-1885 Ortaoyımcular Tel: 25118 S5-66 I J A ' C J ! ^ H er ruî?w Or'şambâ'saat: 12.00
Turn VAKKORAMA Mağazaları.CARSI Maslak-Bakırköy-Capitol Mağazalan I
!
^ ™ * - ^ "
o k l
""7
3 6 0 w
* " ""•"*"
Co
™"''
S70M 3<
" f "*^
• 1 T.C. Kültür Bakanlıgı
İSTANBUL DEVLET OPERA VEBALESI
ATATÛRK KÜLTÜR
R. Strauss
SALOME
müzik-drama 2 pcrde
Otestra Şefi: Ortıan ŞALLIELSafineye Koyan: SavCarkı DEL MONACO
2 Mart Cumartesi saat 15.30 / 5-26 Mart Salı saat 20.00
13 Mart Çarsamba saat 20J0
L. Minkus
DON KİŞOT
bale 3 perde
Koreografi n Sırıneye Koy»n: V a M h YEUZAHEVmestr» Şeffc B|a) BAGSOV
6 Mart Çarsamba saat 20.00
G. Verdi
AIDA
opera 4 pertle
Orkestra Şefi:Ottıan ŞALUEUSahntye Koyan: YekU KARA
7 MartPtfştmbesaat a.0O/12BartSalı saat20J0
R. Rodgers / O. Hammersteln II
KRAL VE BEN
müzikal 2 perde
Orkestra ŞefûSerdar YALÇIriSahntye Koyan: Hakkm DORHEN
9 Mart Cumartesi saat 15.30/14-28 Mart Persembe saat 20.00
W.A. Mozart
SİHİRLİ FLÜT
opera 2 perde
Orkestra ŞeftSefdar YALÇtN/Sahneye Koyan: Yekta KARA
16 Mart Cumartesi saat 15.30
G. Puccini
TURANDOT
opera 3 perde
Orkestra Şefi: Ortıan ŞALUELSahneye Koyan: Yekta KARA
21 Mart Perşembe saat 20 00
KONSER SALONU
K. Ludvvig
BİR TENOR ARANIYOR
müzikal komedi 2 perde
Sahneye Koyan: Adrian BRINEMûzik Yönetmeni:Serdar YALÇIN
1-8-15 Mart Cuma saat 19.00
Bıletler Ataturk Kultur Merkezı gışelerındc,
Altuni2ade Capıtol Danışma da satılmalctadır
A K.V. Giıe Tel: (0212) 251 10 23 / 251 56 00 (7 HM) 254
Cflpitol Tel: 102161 391 19 20 |10 h.it)
SARIYER SANAT TIYATROSU
Beyoğlu Muammer Karaca Tiyatrosu'nda <O212) 2519810
SKARMETA
ATEŞLI SABIR
Politik Oyun 2 Perde Yöneten:Sabahattin Mutluer
Her Pazar 18.30
"Gin ağanrkn atqli bir sabak AMJMU; olarukgöHtemli iadmgireceğu"
Öğrenci, sendikalı işçi ve memura %50 indirim yapılır.
ŞEHIR TIYATROLARI
H A R B I Y E M U H S I N E R T U G R U L S A H N E S I ( 2 4 0 77 2 0 )
LF/TOLSTOY
SAVAŞ VE BARIŞ
2İ 29 SWAT, 1,131 IS«-»JO) MAHT
ARSIAN KACAR
KRAL'A OYUN
*ONETW AISANUCM
2,3 MART (SMT: 11.00)
FATIH RESAT NURI SAHNESI (526 Sî 80)
SAVAŞ DİNÇEL
GÜRÜLTÛLÜPATlR-nU
BİRHİKAYE
TOKTP* KAMMAlTtO
SEMA.-ERBİL GOKTAŞ
BÜYÜLÜ GÖL
CANDOfiAH
13KMT!S*A.T:M.0O)
USKUDAR M U Z A H I P Z A D E CELAL SAHNESI (333 03 97)
ADALET A(İAOĞLU
ÇATIDAKİ ÇATLAK
rCNETB* BKİNUIU0A6
2«,29ŞUMT.U3MMT
H0NRJCH Böa / DENİZ UYGUNER
BİRLİKTE OYNAYALIM
rÖNFTB* DEHİZUYGUNB
2.3MART(SAAT:IIJ»)
KADIKOY HALDUN TANER SAHNESI (349 04 63)
NAZ1M HİKMFT/MACÎT KOPER
ASLOLAN HAYATTIR
YONE™ MAÖTItOrBt
2H295U8AT.M3NMT
W SHAKESPEARE
BİR GECE MASALI
YCNETEN NEgBÇETlH
2.3 MART (SMT: 11.00)
GAZIOSMANPASA SAHNESİ (578 60 67)
SAYIN TtYATROSEVERLER
SAHNEMİZ TADİLAT DO^AYISIYLA KAPALIDIR.
HARBIYE CEP TIYATROSU (240 77 20)
FERENC KARINTHY
PEYNİRLİ YUMURTA
TONFTtN CAN DOÖAN TjRKÇES' ÇKtDEM ÖZTÎ?
27 ŞUBAT (SAAT: 18.00-20.30) / 29ŞUBAT. I MART (SAAT: IS.OO)
OYUNGUNLERI ÇAR F5.00. 10 ]0 PER. 20.J0 CUMA, 20.30
C TESI IS 00. 10 !0 PAZAR 15 00,18.10
BILETLER SEHIR TIYATROLARI GIŞELERI İLE KADIKOY HAIDUN TANtR
IMERKE7 GISESD'ndf' SATILMAKTADIR
: C KÜLTÜR BA.KAMLGI DEVLET TİTATROLARI
] İSTANBUL DEVLET TIYATROSUI
Toplu satış: (0-212) 245 53 36 - 251 56 00/261
AKM OdaTiyatrosu (0-212) 251 56 00 / 254
Hafıa icı: 19.30. Cumartesı: 15.00-19.30, Pazar: 15.00
Melih Cevdet Anday / Yöneten: Zekaı Müftûoğlu
İÇERDEKİLER
5,6,7,8,9,10,12,13,14,15,16,17 Mart 1996
Aziz Nesin Sahnesi .0-212) 2515600 / 254
Hafta :cı: 19.30. Cumartesi: 15.00-19.30
Memet Baydu / Yöneten: OsmanVVober
KAMYON
5,6,7,8,9,12,13,14,15,16 Mart 1996
Taksım Sahnesi (0-212) 293 31 08 - 249 69 44
Hafia ıcı: 20.C0. Cumartesı: 15.00-20.00
Ronald Hanrood / Yöneten: Arsen Gürzap
GİYDİRİCİ
5,6,7,8,9 Mart 1996
Tuıhaa Selçnk / Oyunlaştıran ve Yöneten: Y. Kenan Işık
Mimk:TimurSelçuk
ABDÜLCANBAZ
12,13,14,15,16 Mart 1996
AKM Büyük Salon (0-212) 251 56 00 / 254
Pazar: 14.00-19.30
Tnran Oflazogln / Yöneten: Raik Alıuaçık
IV.MURAT
3,24,31 Mart 1996
Aziz Nesin / Yöneten: Y. Kenan Işık
Mûzik: Timuı Selçuk
YAŞAR NE YAŞAR NEYAŞAMAZ
10,17 Mart 1996
Efes Pilsen'in kültür ve
sanata katkıları artarak sürecek.